Informacje o przechowywanej dokumentacji osobowo­płacowej. Kliknij, aby pobrać "Wniosek o wydanie zaświadczenia i kopii dokumentacji".

Wykaz upadłych lub zlikwidowanych przedsiębiorstw, których akta osobowo ­ płacowe przechowuje Pomorska Agencja Finansowa – Toruń Sp. z o.o.:

(stan na 02.2019 r.)

  1. Techmat Sp. z o.o. - Katowice,

  2. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w likwidacji - Golub-Dobrzyń,

  3. Jurwald” S.A. – Grudziądz,

  4. Franpack CEE Sp. z o.o. w likwidacji - Świecie,

  5. Frantschach IPP Sp. z o.o. w likwidacji - Świecie,

  6. Zabrem Sp. z o.o. w upadłości - Zabrze,

  7. Budzyńscy Sp. z o.o. - Jarantowice,

  8. Zakład Obsługi Elektrycznej „Elektrobat” Sp. z o.o. w upadłości – Chorzów,

  9. Przedsiębiorstwo „Budmos” – Włocławek,

  10. Elektromontaż-3 Katowice S.A. w upadłości – Katowice,

  11. Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego „Elpor” w upadłości – Mysłowice,

  12. Przędzalnia Czesankowa „Intertex” S.A. – Sosnowiec,

  13. Polmozbyt Katowice Sp. z o.o. w upadłości – Katowice,

  14. D.J.M. Chłodnia Grudziądz, Stanisław Żukowski – Grudziądz,

  15. Górnośląska Agencja Handlowa Sp. z o.o. – Katowice,

  16. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „CZG Stal” Sp. z o.o.
    – Sosnowiec,

  17. Nadwiślański Węgiel” S.A. w upadłości – Tychy,

  18. Zakłady Mięsne „POLMEAT” Sp. z o.o. w upadłości – Brodnica,

  19. ARIS S.A. w upadłości – Siemianowice Śląskie,

  20. K.F.I „Colloseum” Sp. z o.o. – Ornontowice,

  21. Przedsiębiorstwo Transportowe „TRANSBUD-Bielawy” – Bielawy,

  22. Euro Logistic Sp. z o.o. – Grudziądz,

  23. Jerzy Jędrzejewski „JURMARK Sp. komandytowa – Słupno,

  24. Grupa Budowa Instalacji Przemysłowych Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    – Toruń,

  25. Polmos” Toruń S.A. w upadłości – Toruń,

  26. PPU „Drebet” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Włocławek,

  27. Przedsiębiorstwo Produkcji Montażu Urządzeń Elektrycznych Budownictwa Elektromontaż nr 2 w Katowicach w upadłości – Katowice,

 

  1. Pector” Zakład Automatyki i Energetyki Wójcik, Wałecki, Szmelc, Stegenta Sp. j. w upadłości – Toruń,

  2. PPHU „Cossmati Design” w upadłości – Brzozie,

  3. Kancelaria Prawna AS, Doradztwo Prawne i Ekonomiczne Sp. z o.o.
    w likwidacji – Włocławek,

  4. Konmet” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Knurów,

  5. Przedsiębiorstwo „Beton-Bytom” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    - Radzionków,

  6. Zakłady Odzieżowe „Tarmilo” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    – Tarnowskie Góry,

  7. Spółdzielnia Drutpol w upadłości – Golub-Dobrzyń,

  8. Omega” S.A. w upadłości likwidacyjnej – Olsztyn,

  9. Huta „Będzin” S.A. w upadłości likwidacyjnej – Będzin,

  10. PPHU „Milada” Spółka Jawna – Chełmno,

  11. Duda Market Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Sosnowiec,

  12. Synergis Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości likwidacyjnej – Dobre Miasto,

  13. Intur Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Inowrocław,

  14. Baukontrakt Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,

  15. ARME Sp. z o.o. w Grudziądzu w upadłości likwidacyjnej – Grudziądz,

  16. TOMTRADING C&G Sp. z o.o. – Toruń,

  17. Pol-Invest Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Wołomin,

  18. Natural Chemical Products Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,

  19. Lawapol Sp. z o.o. – Kurzętnik,

  20. STALMONT Sp. z o.o. w likwidacji – Toruń,

  21. Fabryka Ceramiki Budowlanej Wacław Jopek Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Sierakowice,

  22. Włocławskie Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Hodowlanymi
    – Waganiec,

  23. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKOPAL Sp. z o.o. – Skępe,

  24. NEPTUN Sp. z o.o. – Gliwice,

  25. CENTROSTAL-TORUŃ S.A. w likwidacji – Toruń,

  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa „WENUS” w likwidacji – Toruń,

  27. Spółdzielnia Handlowa „GEESTOR” w likwidacji – Toruń,

  28. Zakład Mechaniczny „AZOMET” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    – Włocławek,

  29. OpusCapita – Warszawa,

  30. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „CORTEX Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,

  31. Fabryka Urządzeń Chłodniczych „BYFUCH” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,

  32. Firma Handlowo Usługowa INSTALATOR Rupiński Krzysztof
    w upadłości – Rypin,

  33. A&B PAPER Ltd Sp. z o.o. Zadkład Produkcji Papieru Toaletowego
    w upadłości likwidacyjnej – Kawęczyn,

  34. Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski MAT S.A. w upadłości – Toruń,

  35. RC Fundacja Konsultingu i Rehabilitacji – Toruń,

  36. Przedsiębiorstwo PUH „IMPEX” Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    – Papowo Toruńskie,

  37. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MOTO-POL Spółka Jawna Maria Ledóchowska-Pszuk i Jan Ledóchowski w upadłości likwidacyjnej
    – Toruń,

  38. Mostostal-Chojnice S.A. w upadłości likwidacyjnej – Ruda Śląska,

  39. Digirec S.A. w upadłości likwidacyjnej – Rybnik,

  40. Oltech Grupa SBS Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Włocławek,

  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wenus” w likwidacji – Toruń,

  42. Spółdzielnia Handlowa „Geestor” w likwidacji – Toruń,

  43. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kijewie Królewskim
    w likwidacji,

  44. Nord Truck Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Włocławek,

  45. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w likwidacji – Trzebiełuch,

  46. Darex Electronics Sp. z o.o. – Lubicz,

  47. AJPI Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Mysłowice,

  48. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w likwidacji – Książki,

  49. Scot Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Kraków,

  50. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w upadłości likwidacyjnej
    – Zakrzewo,

  51. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PRO-MODA Sp. z o.o.
    w upadłości likwidacyjnej – Toruń,

  52. Dukabo Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Ruda Śląska,

  53. Dukabo Grzegorz Dutkiewicz w upadłości likwidacyjnej – Ruda Śląska,

  54. Vapo Sp. z o.o. w likwidacji – Toruń,

  55. Zakład Dziewiarski Depol Deperas Sp. J. w upadłości likwidacyjnej
    – Żygląd 6,

  56. Mega-Sort Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Kraków,

  57. Huta Bildon S.A. w upadłości – Katowice,

  58. Coldpartner Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Grudziądz,

  59. W-Tech Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Grudziądz,

  60. SzyMa Sp. J. Szymański Przemysław, Majewski Krzysztof – Toruń,

  61. Fabryka Elektrofiltrów ELWO S.A. w upadłości – Pszczyna,

  62. Emes-Mining Service Sp. z o.o. w Katowicach w upadłości likwidacyjnej
    – Katowice,

  63. Klimawent Sp. zo.o. w upadłości likwidacyjnej – Warszawa,

  64. Jantur Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Nieszawa,

  65. 91-PLUS Huta Szkła Szczakowa Sp. z o.o. – Jaworzno w upadłości,

  66. Agencja Handlowa GAH Sp. z o.o. – Katowice,

  67. Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna ROLNIK w likwidacji – Świecie,

  68. Uboat-Line S.A. w upadłości likwidacyjnej – Kraków,

  69. Adpol S.A. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,

  70. GSG Mining Systems w upadłości likwidacyjnej – Katowice,

  71. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „UNITAS” Sp. J. S. Dryga, K. Linka
    – Grudziądz,

  72. ARBI Spółka Jawna, W. Biernat, J. Ormaniec w upadłości likwidacyjnej
    – Oświęcim,

  73. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ziemi Krakowskiej w likwidacji w upadłości
    – Kraków,

  74. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Wiertniczych Sp. z o.o.
    w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,

  75. Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne SANMEL Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Brodnica,

  76. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w likwidacji – Chełmno,

  77. Przedsiębiorstwo Usługowe „BHM-3 Henryk Szilistowski w upadłości likwidacyjnej” – Sosnowiec,

  78. ZASKOCZ Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Zaskocz,

  79. CHAMPION Dorota Piotrowska w upadłości likwidacyjnej, Warszawa,

  80. ESKA Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Strzygi,

  81. DAROCHA Sp. z o.o. Sp.k. w upadłości likwidacyjnej – Papowo Toruńskie,

  82. FIX AUTO Sp. z o.o. w upadłości – Kraków,

  83. MICROS Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Bydgoszcz,

  84. Anna Jochymek w upadłości likwidacyjnej – Olkusz,

  85. Jerzy Jochymek Piekarnia „Złoty Róg” w upadłości likwidacyjnej – Olkusz,

  86. Paweł Jochymek w upadłości likwidacyjnej – Bukowno,

  87. EMC Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,

  88. Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne SANMEL Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Brodnica,

  89. Mark2 Corporation Poland Sp. z o.o. w upadłości – Toruń,

  90. Biuro Usług Technicznych, Projektowania i Realizacji Inwestycji – Toruński Klub Technika NOT Sp. z o.o. w upadłości – Toruń,

  91. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „ARKA” w upadłości
    – Dąbrowa Górnicza,

  92. Śląsk Auto Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Katowice,

  93. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „Jowisz” w upadłości likwidacyjnej – Czeladź,

  94. RP-FARMA ARONJA Sp. z o.o. Sp. Jawna – Grudziądz,

  95. ENERGOPROJEKT GLIWICE S.A. w upadłości – Gliwice,

  96. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EKOGLOB Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Dąbrowa Górnicza,

  97. Zakład Przemysłu Rolnego w Linowie Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
    – Linowo,

  98. LOKATOR Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Mysłowice.

  99. HOMAK, Krzysztof Homa – Grębocin,

  100. AUTO-HIT S.A. w upadłości – Warszawa,

  101. SGN21 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w upadłości – Kraków,

  102. Spółdzielnia Mieszkaniowa PROJEKT w upadłości – Chorzów,

  103. EUROCENT S.A. w upadłości – Kraków,

  104. DEVELO Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Katowice,

  105. IDEA DEVELOPMENT MANAGEMENT Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej – Toruń,

  106. TERMBUD Spółka Jawna Skowroński – Toruń,

  107. LEMICON Sp. z o.o. w upadłości – Toruń,

  108. PIPES DEVELOPMENTS Sp. z o.o. w upadłości – Warszawa,

  109. HEKO MOST Sp. z o.o. w upadłości – Włocławek,

  110. GPOiW NATURA Sp. z o.o. - Dobrzyń nad Wisłą,

  111. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FOREST Sp. z o.o. w upadłości
    – Włocławek,

  112. WINDPROJEKT Sp. z o.o.o. w upadłości – Inowrocław,

  113. DETAL Sp. z o.o. w upadłości – Grudziądz,

  114. ROL-INWEST-EKO Sp. z o.o. w upadłości – Grudziądz,

  115. DROBEKO Sp. z o.o. w upadłości – Grudziądz,

  116. PPH TORO Cukiernia Piekarnia Staninisław Szulc – Żnin,

  117. PROSTYR Sp. j. - Toruń.