Firma powstała w 1995 roku z przekształcenia kilku firm o podobnym zakresie działania. Kadrę pracowników stanowią specjaliści z zakresu prawa i ekonomii.

Działają skutecznie w terenie i potrafią w bardzo krótkim czasie ustalić majątek dłużników. Z każdych ustaleń sporządzany jest pisemny raport. Jesteśmy firmą windykacyjną działającą na terenie całego kraju. Prowadzimy dochodzenie roszczeń finansowych na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Działając w imieniu naszego klienta wykorzystujemy wszystkie możliwe metody prawne.

Naszymi kontrahentami są m.in. producenci alkoholi, nawozów sztucznych, koncerny chemiczne zaopatrujące rolnictwo w środki ochrony roślin. Posiadamy również partnerów w wielu innych dziedzinach gospodarki.

Naszym przedmiotem działalności jest również archiwizacja i przechowywanie dokumentów prowadzona przez zespół profesjonalnych pracowników. Świadczymy usługi archiwizowania dokumentów zarówno w siedzibie firmy jak również w lokalach naszych Zleceniodawców. Dokumenty przechowujemy we własnym, przygotowanym do tego celu budynku.